Gdzie odbywa się TEK.day?

TEK.day Gdańsk 2023 odbędzie się w centrum konferencyjnym AmberExpo, zlokalizowanym przy gdańskim stadionie. Skorzystaj z wejścia na parterze, gdzie znajdziesz naszą recepcję i odbierzesz identyfikator. Pierwsze piętro zagospodarowane jest na stoiska wystawców, wykłady oraz strefę, w której możesz skorzystać z nieodpłatnego lunchu. Na recepcji czeka na Ciebie nasz personel, który odpowie na wszystkie pytania. Dostaniesz też informator targowy z listą wystawców i położeniem ich stoisk, a także lokalizacją wykładów i stref cateringowych.

Jaki jest harmonogram spotkania?

TEK.day odbędzie się 15 września 2023. Wszystkich odwiedzających zapraszamy od godziny 8.30, o tym czasie otwieramy część targową. Pierwszy wykład rozpoczyna się o godzinie 8.45, ostatni wykład skończy się około 15.00. Część targowa czynna będzie do godziny 16.00.

Czy muszę uczestniczyć w całym spotkaniu?

Nie, możesz dołączyć do nas o dowolnej godzinie, podobnie możesz opuścić spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie.

Czy muszę zarejestrować się wcześniej?

Nie ma takiego bezwzględnego obowiązku, jednak bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację. Każdy uczestnik spotkania musi mieć identyfikator i jeśli zarejestrujesz się wcześniej, będzie na Ciebie czekał na recepcji. Jeśli nie zarejestrujesz się wcześniej, nasi wolontariusze zrobią to na miejscu, jednak zajmie to kilka dodatkowych minut

Co jeśli muszę zrezygnować z uczestnictwa w TEK.day Wrocław 2023?

Jeśli zarejestrowałeś się wcześniej na TEK.day, ale jednak nie będziesz mógł uczestniczyć, to mamy ważną prośbę: powiadom nas o tym mailem na adres info@tek.info.pl.

Będę głodny?

A skąd, jesteś naszym gościem! Od samego rana do Twojej dyspozycji będzie serwis kawowy, a od godziny 12.30 w Strefie Cateringu serwujemy ciepły posiłek. Odbierając swój identyfikator, dostaniesz również voucher na lunch o godzinie 12.30, 13.00 lub 13.30, zależnie od Twoich preferencji a także dostępności miejsc.

Jak znaleźć wystawcę i inne atrakcje na TEK.day?

Każdy odwiedzający dostanie na recepcji informator targowy, gdzie znajdzie plan z rozmieszczeniem stoisk i listą wystawców a także plan dojścia na wykłady, strefę cateringu oraz pozostałe atrakcje.

Gdzie mam zostawić samochód?

Samochód zostaw na zarezerwowanym dla nas parkingu - szczegóły wkrótce.