Gdzie odbywa się TEK.day?

TEK.day Gdańsk 2024 odbędzie się w centrum konferencyjnym AmberExpo, zlokalizowanym przy gdańskim stadionie. Skorzystaj z wejścia na parterze, gdzie znajdziesz naszą recepcję i odbierzesz identyfikator. Pierwsze piętro zagospodarowane jest na stoiska wystawców, wykłady oraz strefę, w której możesz skorzystać z nieodpłatnego lunchu. Na recepcji czeka na Ciebie nasz personel, który odpowie na wszystkie pytania. Dostaniesz też informator targowy z listą wystawców i położeniem ich stoisk, a także lokalizacją wykładów i stref cateringowych.

image

Jaki jest harmonogram TEK.day?

TEK.day odbędzie się 26 września 2024. Wszystkich odwiedzających zapraszamy od godziny 8.00, o tym czasie otwieramy część targową. Pierwszy wykład rozpoczyna się o godzinie 8.45, ostatni wykład skończy się około 15.00. Część targowa czynna będzie do godziny 16.00.

Czy muszę uczestniczyć w całym spotkaniu?

Nie, możesz dołączyć do nas o dowolnej godzinie, podobnie możesz opuścić spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie.

Czy muszę zarejestrować się wcześniej?

Nie ma takiego bezwzględnego obowiązku, jednak bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację. Każdy uczestnik spotkania musi mieć identyfikator i jeśli zarejestrujesz się wcześniej, będzie na Ciebie czekał na recepcji. Jeśli nie zarejestrujesz się wcześniej, nasi wolontariusze zrobią to na miejscu, jednak zajmie to kilka dodatkowych minut

Co jeśli muszę zrezygnować z uczestnictwa w TEK.day Gdańsk 2024?

Jeśli zarejestrowałeś się wcześniej na TEK.day, ale jednak nie będziesz mógł uczestniczyć, to mamy ważną prośbę: powiadom nas o tym mailem na adres info@tek.info.pl.

Będę głodny?

A skąd, jesteś naszym gościem! Od samego rana do Twojej dyspozycji będzie serwis kawowy. Od godziny 11:00 będą wydawane lunchboxy w restauracji AmberSide po lewej stronie. Na terenie restauracji będą dostępne mikrofalówki, dla osób, które będą chciały podgrzać jedzenie. Lunchboxa można zjeść w strefie cateringowej.

Jak znaleźć wystawcę i inne atrakcje na TEK.day?

Każdy odwiedzający dostanie na recepcji informator targowy, gdzie znajdzie plan z rozmieszczeniem stoisk i listą wystawców, a także plan dojścia na wykłady, strefę cateringu oraz pozostałe atrakcje.

Gdzie mam zostawić samochód?

Samochód zostaw na zarezerwowanym dla nas parkingu - szczegóły wkrótce.

Kontakt

Jeśli cokolwiek jest dla Ciebie niejasne - pytaj! Napisz do nas na jeden z adresów: joannaczarnecka@tek.info.pl. Jeśli chciałbyś być wystawcą na TEK.day, napisz do lukaszjaeszke@tek.info.pl

Nocleg?

Jeśli nie możesz zdecydować się jaki hotel wybrać, mamy dla Ciebie propozycję wraz ze zniżką na hotel Scandic Gdansk. Proponujemy niższe 15% na pobyt w dowolnych dniach od 25-27.09.2024. Rezerwacji można dokonać samodzielnie, bezpośrednio na naszej stronie korzystając z linka poniżej – należy tam jedynie wpisać ilość osób oraz żądaną datę pobytu / kod zniżkowy „EVENT” jest już wprowadzony. https://www.scandichotels.com/hotels/poland/gdansk/scandic-gdansk?bookingCode=EVENT